مهناز افشار در توییتر خود نوشت: "به نظرم مرگ ناشی از خودکشی نمی‌تونه انتخاب از سر خوشبختی و رضایت باشه که بهش حتی برچسب حق انتخاب و مهر تایید بزنیم. انتخابی که از سر ناچاری و ناتوانی منجر به مرگ بشه دیگه انتخاب نیست! سعی کنیم برای نجات و امید…
در قبال بازگشایی سینماها هم نظر من همچون برگزاری جشنواره فیلم فجر است، مخصوصا وقتی در سالنهای سینما پروتکلهای بهداشتی به خوبی و به درستی رعایت می شوند. وقتی تمامی تولیدات سینمایی به کارشان ادامه می دهند دلیلی نمی بینم که سینما بسته باشد.
یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 12:08

مادر غمخوار / حاج مهدی رسولی

نماهنگی به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) با مداحی مهدی رسولی را در ادامه ببینید.
«خریستینا سوتیریو» بازیگر یونانی سریال «سلمان فارسی»، کتاب نقاشی‌های هنرمند یونانی را با نوشتار خود به زبان فارسی به داوود میرباقری کارگردان این اثر هدیه داد.
حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان در جمع اعضای شورای سیاستگذاری هیئت هنر و رسانه و گفت: خدای متعال به هنرمند درس می‌دهد که هنر خود را حبس نکند و هنر خود را عرضه نماید و نمی‌توان به بهانه اخلاص، از ارائه هنر خود بپرهیز کنیم و در اینجا اخلاص…
بهروز افخمی گفت: استفاده ایشان از کلمه کانادالیزه شدن برای من کاملا درست بود.
گاهی اوقات بازیگران و افراد مشهور، مدل مو‌های عجیبی را برای جلب توجه در موقعیت‌های مختلف مانند فرش قرمز فیلم‌ها، انتخاب می‌کنند.
دوشنبه, 01 دی 1399 ساعت 08:36

مالک پینگیل به صداوسیما آمد! +عکس

واکنش یک فعال فضای مجازی به حضور حدیثه تهرانی بازیگر سینما در صداو سیما به مناسبت روز پرستار را در زیر میخوانید:
حمید عطایی بازیگر نقش «کیان» در سریال «خانه امن» گفت: وقتی جامعه در شرایط سخت اقتصادی که بی‌ثباتی بیداد می‌کند قرار بگیرد، آسیب‌ها بیشتر شده و فرصت جولان تروریست‌ها فراهم می‌شود.
بهمن‌ماه سال گذشته محسن تنابنده و احمد مهرانفر اعلام کردند که دیگر با تلویزیون همکاری نمی‌کنند.هنوز یک سال هم از صحبت‌های آنها نگذشته، شاهد بازگشت آن دو بازیگر و هنرمندان دیگر به تلویزیون هستیم.
صداوسیما پس از مدت‌ها رفتار کجدار و مریز در مقابل حواشی بازیگرانش، این بار قیچی به دست گرفت و برای جلوگیری از ادامه حواشی سریال‌های محبوب «بچه‌مهندس» و «پایتخت» بازیگرانی را از این مجموعه‌ها کنار گذاشت.
هر چه داستان سریال «خانه امن» پیش می رود ، اشاره های انتقادی آن نسبت به فساد برخی مسولان تند و تیزتر می شود و این بار نیز پای یک پرونده جدی دیگر را به میان کشیده است.
صفحه1 از1399