سه شنبه, 24 فروردين 1400 ساعت 09:08

پندار اکبری: «گاندو» مهیج‌تر می‌شود

پندار اکبری بازیگر سریال «گاندو» درباره ویژگی‌های فصل دوم این مجموعه که قسمت‌های باقیمانده آن بعد از انتخابات خردادماه روی آنتن خواهد رفت، توضیحاتی ارائه کرد.
رضا صادقی گفت: خیلی از مسائلی که در اینستاگرام به آن پرداخته می‌شود واقعی نیست، خیلی از ماشین‌ها و زندگی‌های لاکچری که برخی افراد در اینستاگرام از خودشان به نمایش می‌گذارند، اجاره‌ای و فیک است.
دوشنبه, 09 فروردين 1400 ساعت 12:09

تصویری از آرامگاه آزاده نامداری

پیکر آزاده نامداری امروز تشییع و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود.
یکشنبه, 08 فروردين 1400 ساعت 12:48

ویدئو| آخرین پست آزاده نامداری قبل از فوت

آخرین ویدئوی منتشر شده از سوی مرحوم آزاده نامداری به مناسبت سال نو را در این خبر مشاهده کنید. آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون بود که اجرا‌های به یاد ماندنی و بسیاری از او در خاطر مردم خصوصا نوجوانان دهه ۸۰ مانده است.
مجموعه تلویزیونی «گاندو۲» که این شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود، مانند فصل یک به یک پرونده امنیتی واقعی ورود پیدا کرده است.
من با حواشی بیگانه نیستم اما در مورد سریال «دادستان» حاشیه از سمت کسانی ایجاد شد که توقعش را نداشتیم، شاید انتظار داشتیم که قوه مجریه واکنش نشان دهد زیرا ما یک وزیر را به نمایش گذاشتیم اما دیدیم که با سعه صدر برخورد شد.
یکشنبه, 01 فروردين 1400 ساعت 02:28

پایتخت شش مبتذل شروع شد، بی ارزش تمام شد

پایتخت شش مبتذل شروع شد؛ بی ارزش تمام شد. سرمایه ای که قربانی بی تعهدی و سو مدیریت شد.
چهارشنبه, 27 اسفند 1399 ساعت 11:55

ممنون از اینکه آمدی آقای ما شدی

روزهای پایانی امسال در حال سپری شدن است و بیماری کرونا همچنان برقرار و ایرانیان امسال نتوانستند به مراد دل خود در کربلا برسند؛ انشالله سال آینده، سال بدون بیماری باشد. به همین مناسبت ویدئویی از محمدحسین پویانفر، مداح معروف را در ادامه ببینید.
دوشنبه, 25 اسفند 1399 ساعت 08:28

ماجرای خونریزی مغزی «حسن شکوهی»

حسن شکوهی این روزها سلامت است، پروانه ساخت کار سینمایی گرفته که در سال ۱۴۰۰ جلوی دوربین خواهد رفت اما بی‌مهری‌های تلویزیون ناراحتش کرده است.
لوریس چکناواریان رهبر ارکستر ملی ایران درباره آخرین وضعیت جسمانی خود به میزان گفت: بیماری کرونا طبیعتا برای فردی با سن من خطرناکتر از سایرین است، به همین دلیل ترجیح دادم تمام مدت خانه بمانم و جز موارد بسیار ضرور منزل را ترک نکنم، سعی کردم با رعایت تمام نکات…
جشنواره برلین با اختصاص 30 هزار یورو، یک فیلم به نام «چیزهایی که تو می‌کشی» را به پیمان معادی سفارش داد. این یکی دیگر از سرمایه‌گذاری‌های مستقیم و علنی جشنواره‌های خارجی برای هدایت سینمای ایران به سمت‌وسوی مورد نظرشان به شمار می‌رود.
صفحه1 از1400