چهارشنبه, 10 آذر 1400 ساعت 11:33

فرامرز صدیقی: تمایلی به حرف زدن ندارم

پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرام خود تصویری از فرامرز صدیقی، بازیگر پیشکسوت تلویزیون منتشر کرد که برای بیشتر مردم ناآشنا بود. صدیقی در رابطه با اوضاع این روزهای خود گفت: من میلی به صحبت ندارم و نمی‌خواهم درباره هیچ موضوعی صحبت کنم.
چهارشنبه, 10 آذر 1400 ساعت 10:06

ناگفته‌های پسر عبدالباسط درباره پدرش

طارق عبدالباسط عبدالصمد، پسر مرحوم عبدالباسط اظهار کرد: پدرم صدای شاخصی داشت و حتی غیر مسلمانان هم از صوتش تأثیر می‌پذیرند.
دروغ است اگر بگویم دلم برای بازیگری در سینما لک نزده است، شاید همچنان باید منتظر بمانم تا شاید یک کارگردان یاد من افتاده و به این پیرمرد نقشی بدهد، اما این عشق ارزش صبر کردن دارد. فقط این را بگویم که من بازیگر بدی نیستم و ارزش ریسک کردن…
ما زمانی که مشکل حقوقی پیدا می‌کنیم واحد حقوقی سازمان به درخواست شبکه درکنار ما حاضر می‌شود و به ما کمک می‌کند. در یک سیستم اگر مدیر، افراد و پروژه‌ها را برای خود ببیند رفتار دوستانه‌تری خواهد داشت و این موضوع بر خروجی تاثیر مثبت می‌گذارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی انتشار یادداشتی از سوی پرویز پرستویی در مورد وضعیت هنرمند پیشکسوت فرامرز صدیقی به رییس سازمان سینمایی و صندوق اعتباری هنر دستور رسیدگی و پیگیری داد.
استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه اگر امر به معروف می‌کنیم باید خودمان هم عامل به آن باشیم، گفت: اگر پدر و مادر می‌خواهند فرزندان خوبی داشته باشند به گفتار و نصیحت کردن نیست بلکه باید عملشان درست باشد زیرا محال است پدری دروغ بگوید و انتظار داشته باشد…
نگار عابدی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش تصویری را از خود به اشتراک گذاشت که در نقش یک مرد در تئاتر در حال ایفای نقش است!
باور می‌کنید می‌توانید معشوق امام زمان باشید؟!
دوشنبه, 08 آذر 1400 ساعت 08:05

استکبارستیزی با رقص و آواز اضافه!

کارگردان فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» اظهار داشت: به احترام معترضان به این فیلم، تعدادی از پلان‌هایی را که در تیزر استفاده شده است، حذف می‌کنم و فیلم را اصلاح خواهم کرد
امیرمحمد زند، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با برنامه تلویزیونی کنایه‌ای سنگین به بهاره رهنما داشت.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با توصیه‌هایی به مدیران و خانواده‌ها، از آنها خواست در زمینه ترویج فرهنگ قرآن و نماز، اهتمام بیش‌تری داشته باشند.
سلیمانی گفت: پیش از حضور در عرصه بازیگری شغل‌های بسیاری را تجربه کرده‌ام؛ از بامیه‌فروشی و جوشکاری بگیر تا حتی جمع کردن کارتن‌ها.
صفحه1 از1411