رزمایش موشکی و پهپادی پیامبر اعظم (ص) سپاه محصولات جدیدی به خود دید.
دستیابی نیروی دریایی سپاه به مین‌های ضد زیردریایی، تحولی مهم در سازمان رزم ندسا است که می‌تواند عملیات و تردد زیرسطحی‌های بیگانه در خلیج‌فارس و دریای عمان را با چالش‌های جدی و متفاوتی روبرو کند.
تحقیقات جدید نشان می‌دهد که وجود آب در مریخ به آن اندازه که تصور می‌شد، گسترده نیست.
خودروی تویوتا لندکروز یکی از محبوب‌ترین خودروهای موجود در کشورمان است.
مرسدس بنز یکی از مشهورترین برندهای خودرو در آلمان و حتی جهان است.
واتساپ شرایط جدیدی را برای استفاده کاربران خود اعلام کرده که در صورت نپذیرفتن آن کاربر اجازه استفاده از این پیامرسان را ندارد.
از آنجا که امکان خرید شناورهای نظامی از خارج به‌دلیل تحریم‌های بین‌المللی تقریباً ناممکن بود، مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهکار آزموده‌شده دیگری را برگزیدند که از جهت هزینه و زمان دستیابی به محصول، صرفه‌جویی بسیار چشمگیری به‌دنبال داشت.
ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی صبح امروز به نیروی دریایی سپاه ملحق شد، این مساله بازتاب گسترده ای در رسانه های عربی به دنبال داشت.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه هم پوشانی رادارهای این نیرو با رادارهای ارتش را از دستاوردهای بزرگ نظامی کشور دانست و گفت: اگر در دنیا 20 کشور ساخت رادار وجود دارد، حتما ایران اسلامی جزو 10 کشور اول است.
چهارشنبه, 19 شهریور 1399 ساعت 11:53

اولین عکس ۳۲۰۰ مگاپیکسلی جهان ثبت شد

محققان موفق به ثبت اولین عکس دیجیتال ۳۲۰۰ مگاپیکسلی جهان شدند. این کار با استفاده از حسگرهای پیشرفته بزرگترین دوربین دیجیتال دنیا صورت گرفته است.
قدرت موشکی ایران یکی از مولفه‌های اقتدار کشورمان در منطقه غرب آسیاست.
شرکت "ویرجین گلکتیک" از طرح مفهومی هواپیمای سریع‌ و سیر "ماخ 3" رونمایی کرد.
صفحه1 از250