پس از توقیف نفتکش کره‌ای توسط سپاه پاسداران در خیلج فارس به علت آلودگی محیط زیستی، مقامات کره‌ای مجبور به آمدن به پای میز مذاکره برای نفتکش و همچنین، بازگرداندن پول بلوکه شده ایران شدند.
جابجایی قدرت در ایالات متحده امریکا، سال نوی میلادی، فرارسیدن کریسمس و نزدیک شدن به روزهای پایانی قدرت ترامپ سوژه کارتونی از نیکولا لیستس در سایت کگل شد.
 یک کاربرفضای مجازی با انتشار عکسی از رعایت فاصله گذاری اجتماعی در توییتی طنزآمیز نوشت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی درست به این صورته رو صندلی هایی که ضربدر داره نباید بشینید دیگه
خبر ورزشی/ کارتون؛ یک باشگاه لیگ برتری مدعی شده دغدغه مربی اخراجی‌شان سوار کردن سگش به هواپیما بود! ادعایی که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در روزنامه خبرورزشی شده است.
چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 00:26

کاریکاتور| زلاتان بابانوئل میلانی‌ها

زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی تیم فوتبال آ.ث میلان در جریان دیدار این تیم برابر ناپولی دبل کرد.
یکشنبه, 02 آذر 1399 ساعت 18:04

تفاوت ترامپ و بایدن به روایت تصویر

یک راننده تاکسی در ترکیه برای رعایت فاصله فیزیکی در داخل خودرو و کاستن از احتمال ابتلا به ویروس کرونا، یک مانکن را به جای مسافر در صندلی جلو تاکسی گذاشته است.
تمسخر ترامپ توسط کاربران عربی؛ زنگی از ایران زده نشده؟ / ترامپ سال گذشته گفته بود منتظر تماس ایرانی‌ها هستم!
 تصویر دوم را همسر وی در فضای مجازی منتشر کرده است. 
علی اکبر رائفی پور با بازنشر عکس حاشیه ساز و جدید رئیس جمهور نوشت: ‏ماسک جدید طرح پیشبند به بازار آمد؛ ستاد محترم مقابله با کرونا ماسکِ رئیسِ ستاد مقابله با کرونا را تایید می فرمایند؟
دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 22:54

تنها نقطه مثبت زندگيم!

شرايط طوري تو اين 7 سال رقم خورد که تنها نقطه مثبت زندگيم ، گروه خونيم بود.
صفحه1 از46