حدود سه دهه‌ است که نرخ رشد جمعیت کشور روند نزولی به خود گرفته است و در سال‌های نه‌چندان دور به صفر می رسد.
یک کاربر توئیتر که گویا ذوب در تفکر لیبرال می باشد، پیامی از آرزوهای ساده لوحانه خود را نوشت که با واکنش جالبی روبرو شد.
جمعه, 20 خرداد 1401 ساعت 01:38

کاریکاتور| جوکی به نام سازمان ملل

سه شنبه, 17 خرداد 1401 ساعت 21:20

طنز| وضعیت «خانه سینما» به روایت تصویر!

سه شنبه, 17 خرداد 1401 ساعت 17:17

کاریکاتور| فالوئرهای سلبریتی‌پرست!

بچه که بودیم فکر می‌کردیم قدیم ها آدمها چقدر خنگ بودند که ساخته دسته خود را می پرستیدند. اما این روزها خیلی خوب درک می‌کنیم که پرستیدن بت فقط کار آدم‌های خنگ قدیمی نیست. امروز هم آدم‌ها با دستان خود بتهایی می‌سازند به نام سلبریتی! البته بت‌های امروز حرف هم…
در یک چالش اجتماعی، واکنش مردم به خراب شدن ماشین عروس تصویربرداری شده است.
یک شهروند در پارک به قدری با سرعت ورزش می‌کند که برخی کاربران فضای مجازی به شوخی گفته اند با سرعت آن می‌شود برق تولید کرد.
کاریکاتور فاکس‌نیوز ️بایدن: افغانستان را آباد کردم، اوکراین را هم به من بسپارید
بر اساس داده‌های بانک مرکزی در ۷ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ سه هزار نفر از شهروندان بالای ۵۰ سال از تسهیلات وام ازدواج استفاده کرده اند.
چهارشنبه, 15 دی 1400 ساعت 12:53

تبعات تحریمی رزمایش سپاه پاسداران!

کانال تلگرامی بخش خبری طنز دی بی سی فارسی، گزارش پریزاد نوربخش از رزمایش سپاه پاسداران به همراه گفتگو با دکتر محمود ترکمنچی پیرامون تبعات تحریمی این رزمایش و ارتباط زنده با سرهنگ جاناتان کانریکس از اسرائیل را منتشر کرد.
مشکل بعضی از اشخاص طبقات بالا و مرفه این نیست که تنها می‌خورند؛ یا زیادی می‌خورند یا منابعشان از جیب پایینی‌هاست ؛ مشکل اینست که سبک زندگی خودشان را در چشمان طبقه ضعیف جامعه فرو می‌کنند! برای پایینی‌ها رویا می‌سازند ؛ آنها را طرفدار سبک زندگی خودشان می‌کنند ، و…
شنبه, 17 مهر 1400 ساعت 11:05

کارتون| ظریف در حال نوشتن برجام!

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه دولت روحانی در کلاب‌هاوس بیان کرد که از وجود عبارت «تعلیق تحریم‌ها» در متن برجام بی‌اطلاع بوده است. این سخنان ظریف که به عبارتی اعتراف او به برخی از اشتباهاتش است، بار اول نیست که بیان می‌شود.
صفحه1 از48