فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ملت ایران از آرمان‌های خود با قدرت دفاع می‌کند، گفت: ما جنگ طلب نیستیم اما به تحرکات احتمالی دشمن پاسخی به مراتب سخت‌تر و سنگین‌تر می‌دهیم.
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر و انتقاد نماینده ارومیه از اهانت رئیس جمهور به اعضای کمیسیون تلفیق در جلسه امروز هیأت دولت گفت: رئیس جمهور حق اهانت به مجلس را ندارد.
مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: آذری جهرمی امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و پس از بیان توضیحات با قرار التزام آزاد شد.
چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 18:14

ترامپ کاخ‌سفید را تَرک کرد

دونالد ترامپ پس از تَرک کاخ‌سفید در پایگاه «اندروز» در سخنانی گفت: به شکل دیگری باز خواهیم گشت؛ امیدوارم خداحافظی طولانی نباشد.
چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 18:10

واعظی: مجلس در کار بورس دخالت نکند!

رئیس دفتر روحانی در اظهارنظری عجیب خطاب به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ایران (رأس امور) گفت: شما در بازار بورس دخالت نکنید!
«جلال‌زاده» نماینده مجلس: رئیس جمهور امروز برای چندمین‌بار به مجلس، کمیسیون تلفیق اهانت کرد، اگر مجلس بودجه فروپاشی را رد می‌کرد امروز روحانی جرات نمی‌کرد توهین کند.
چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 08:22

تمدید ۷ روزه تحریم یوتیوب علیه ترامپ

شرکت گوگل دست کم ۷ روز دیگر از بارگذاری فیلم‌ها دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در شبکه اجتماعی یوتیوب به علت نگرانی از تشویق به خشونت قبل از مراسم تحلیف جو بایدن جلوگیری می‌کند.
نباید فراموش کنیم که آقای ترامپ یک «بیزینس من» و تاجر است و مصالح اقتصادی را فدای شعار‌های تندی که در دوران انتخابات داده نمی‌کند.
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز هم جامعه از پیامدهای ناگوار تصمیم‌هایی چون تعیین ارز 4200 تومانی جهانگیری که 18 میلیارد دلار این مملکت را در شرایط تحریم با سوء تدبیر توزیع کردند، رهایی نیافته است.
وزارت محترم امور خارجه این پرسش را بی‌پاسخ گذاشته است که اگر قرار بر تحریم آنها بود، چرا حالا که از مسئولیت برکنار شده‌اند!؟
چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 08:10

ظریف ترامپید!

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ۲ پاسخ ظریف به سوالات نمایندگان قانع نشدند تا وزیر امور خارجه در یک روز ۲ کارت زرد از بهارستان دریافت کند.
صفحه1 از3241