وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری به مقامات اروپایی توصیه کرد که یا در قبال سرکوب نظامی معترضان در آمریکا موضع‌گیری کنند و یا اینکه برای همیشه دهانشان را ببندند.
رهبر معظم انقلاب از دیدار با امام راحل در روز ۱۴ فروردین سال ۶۵ خبر دادند و تاکید کردند: امروز به زیارت امام رفتم؛ آقای هاشمی را خبر کردم و با هم رفتیم امام عزیز هنوز اجازه‌ فرودآمدن از تخت را ندارد. به دست‌های او - هر یک - چیزی…
امیدهای دولت تدبیر و امید برای زنده کردن برجام ادامه دارد ... !!!
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر از تدوین طرح شفافیت آرای نمایندگان و انتشار مشروح مذاکرات کمیسیون‌ها خبر داد.
پس از گزارش فارین پالیسی درباره ابتلای رهبر طالبان به ویروس کرونا، این نشریه آمریکایی از مرگ آخند زاده بر اثر بیماری کووید ۱۹ خبر داد.
پنج محموله سوخت جمهوری اسلامی ایران پس از چند هفته به سلامت به مقصد خود در ونزوئلا رسیدند.
سه شنبه, 13 خرداد 1399 ساعت 13:06

«سیروس عسکری» از آمریکا راهی ایران شد

ظریف در صفحه اینستاگرامش خبرداد که هواپیمای حامل سیروس عسکری از آمریکا پرواز کرد.
علیرضا علوی‌تبار، از تئوریسین‌های اصلاح‌طلب، طی یادداشتی که به تازگی در یک وبگاه اصلاح‌طلب و با عنوان "آسیب‌شناسی نظام جمهوری اسلامی ایران" منتشر کرد، به نقد ساختار حاکمیتی نظام پرداخته است.
حجت‌الاسلام محمدرضا زائری، از فعالان فرهنگی به تازگی با انتشار یک ویدئو که حاکی از رفتار خشن یک مرد با دخترش بود؛ مدعی شد که این رفتار در ایران ما اتفاق افتاده است و حال روانی جامعه ما دارد روز به روز بدتر می‌شود!
کانال تلگرامی کاوش مدیا ویدیویی از مکالمات لو رفته ترامپ با فرمانداران ایالات متحده را منتشر کرد که ترامپ در این مکالمه‌ می‌گوید: با قدرت بسیار سرکوب میکنیم، وضعیت شبیه جنگ است...!
سه شنبه, 13 خرداد 1399 ساعت 12:46

کنایه عطاالله‌مهاجرانی به جان بولتون

عطاالله‌مهاجرانی در توییتر خود با انعکاس مواضع جان‌بولتون در چند وقت اخیر نسبت به ایران نوشت: از کجا به کجا؟!
صفحه1 از3167