آسیاتک

 
روزنامه وقایع اتفاقیه در یادداشتی به قلم غلامعلی دهقان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه نوشت: حسن روحانی روز گذشته در مراسم روز قدس از سوی عده‌ای «آخوند آمریکایی» معرفی شد.
در قانون تنها ضرر و زیان جسمی و مالی به اشخاص جرم محسوب نمی شود بلکه توهین و افترا به گونه ای که آسیب روحی، روانی و حیثیتی در پی داشته باشد هم جرم محسوب می شود.
برخی از فعالان سیاسی و مسئولان دولتی نسبت به توهین صورت گرفته به برخی مقامات ارشد در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس واکنش نشان دادند.
رییس‌ جمهور با دعوت از همه مردم ایران برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، اختلافات منطقه و جهان اسلام را به نفع صهیونیسم و تروریسم دانست و گفت: برای مهار صهیونیسم و تروریسم در منطقه، وحدت دنیای اسلام باید تقویت…
چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 13:44

پیام وزیر اطلاعات به فرمانده کل سپاه

وزیر اطلاعات در پیامی به فرماند کل سپاه عملیات موفقیت آمیز موشک باران مقر فرماندهی داعش را نمایانگر اقتدار عملیاتی و اطلاعاتی ایران خواند.
وب سایت المانیتور به نقل از منابع مطلع مدعی شد: دولت ترامپ بابت حملات تروریستی اخیر به ایران تسلیت گفته است.
پسر ملک سلمان که امروز به سمت ولیعهدی وی منصوب شد، در تازه ترین ادعای خود هرگونه مذاکره با تهران را رد کرده و گفته جنگ را به ایران خواهد کشاند.
مصطفی کواکبیان همانند روحانی معتقد است که حاکم اسلامی در عصر غیبت باید مشروعیت مردمی هم داشته باشد.
پاسخی که سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به عملیات مذبوحانه تروریست‌های داعش داد، پاسخی به جا، به موقع و حساب شده بود. این اقدام، از این نظر به جا بود که حرکات تروریست‌ها را در تهران بدون پاسخ نگذاشت، به موقع بود، از این جهت که دشمنان انقلاب بدانند که به…
پیامد اصلی این ماجرا برای ما در عرصه بین الملل کسب قدرت به وسیله عزت بود. ما باید بدانیم با حفظ عزت و اقتدار است که قدرت می‌آید. لذا با این اتفاق دولت محترم و ریاست جمهور و شخص وزیر امور خارجه از این پس می‌توانند با دست پرتری در…
اگر ما از سوریه یا عراق این اقدام را انجام می‌دادیم توان و دقت موشک هایمان در خاورمیانه به چشم نمی‌آمد و پیام هشدار به عربستان و اسرائیل داده نمی‌شد.
حکم روحانی توسط رهبر انقلاب، پنجشنبه ۱۲ مرداد برگزار می‌شود.
صفحه1 از2557