ستاد رئیسی هیچ فراخوانی برای تجمع در تهران و یا استان های مختلف صادر نکرده و مخالف جدی چنین اقداماتی است.
دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 15:43

میزان آرای روحانی و رئیسی در تهران

میزان آرای حسن روحانی و ابراهیم رئیسی در تهران در انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.
واکنش توييتري محمدجواد ظريف وزير امور خارجه ايران که ادعاهاي دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا عليه کشورمان در رياض را سياستي براي دوشيدن ثروت عربستان ناميده است، در رسانه هاي فرانسوي به صورت گسترده اي بازتاب داشت.
نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری بر لزوم تغییر روش صداوسیما تاکید کرد و به اصولگرایان هم توصیه کرد که به آسیب‌شناسی عملکرد خود بپردازند.
رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار کرد: طبق قانون، مجمع تشخیص مصلحت نظام دوره قانونی مشخص ندارد و میتواند به اراده رهبری تمدید شود اما فکر می‌کنم رییس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت تا خرداد ماه تعیین تکلیف شوند.
دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 13:37

تعارف کیهان به روحانی!

روزنامه اصولگرای کیهان در تیتر نخست روز دوشنبه خود بدون اعتنا به شکست سنگین اصولگرایان در انتخابات شوراها در تهران و دیگر شهرهای ایران، تیتر نخست خود را به ضرورت عمل حسن روحانی به شعارها و وعده های انتخاباتی خود اختصاص داده است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: از این پس با همان جدیتی که از کلیت دولت دکتر روحانی دفاع کرده و حمایت کردم، مطالباتمان را در سطح استانی، منطقه‌ای و ملی درخواست خواهم کرد.
مجلس خبرگان رهبری در پی حضور سرافرازانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، در بیانیه ای ضمن آرزوی موفقیت برای منتخب ملت، از مردم، مجریان و ناظران انتخابات قدردانی کرد.
این گردنبند متعلق به ملک عبدالعزیز است که بعد از پادشاهی ملک سلمان به او داده شد و او نیز این نشان را که جزو بالاترین نشان این کشور است به ترامپ داد.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اگرچه تخلفات جزئی صورت گرفته است ولی خوشبختانه تخلف مهمی نداشتیم که نیاز باشد روند انتخابات را متوقف کنیم و در حال حاضر هم در فرصت بررسی شکایت ها هستیم.
مخالفان دولت در ونزوئلا در پنجاهمین روز اعتراضات خود یک دانشجوی ۲۱ ساله را به ظن دزدی آتش زدند.
رییس‌جمهوری آمریکا در دیدار با «عبدالفتاح السیسی» از کفش‌های وی تمجید کرد.
صفحه1 از2530