یکشنبه, 04 مهر 1400 ساعت 08:41

کشید از ته دل آه و گفت؛ قسمت نیست!

امروز، هزارو سیصد و چند ده سال از آن روز گذشته است و بار دیگر اربعین است. چرخ زمان چرخیده و چرخیده و به دورانی رسیده که «عصر خمینی» نام گرفته است.
اینجانب به همه‌ی دوستان و شاگردان و ارادتمندان ایشان بویژه به مردم مؤمن و انقلابی آمل و جوانان مشتاقی که مجذوب مواضع انقلابی و خلقیات والای انسانی آن مرحوم بودند تسلیت عرض می‌کنم.
شنبه, 03 مهر 1400 ساعت 17:52

«احمد مسعود» بیانیه صادر کرد

فرمانده جبهه پنجشیر گفت: نظامی که تنها نماینده یک بخش از جامعه افغانستان باشد، غیرعملی بوده و شکست خواهد خورد.
سخنان استاد حسن رحیم پور ازغدی درباره ارتباط برخی بانک ها با گروه های ضد انقلاب را در این ویدئو ببینید:
معاون حزب الله لبنان گفت که اقدام این حزب در وارد کردن سوخت از ایران، باعث سردرگمی آمریکایی‌ها شده و آن‌ها را مجبور کرد با واردات گاز مصر از طریق سوریه موافقت کنند.
نماز عبادی سیاسی جمعه دوم مهرماه شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) کرج اقامه شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه طی چند ماه گذشته تماس های منظم تری را با عربستان سعودی داشتیم، اظهار داشت: در خصوص موضوعات دو جانبه گفتگوهای خوبی صورت گرفته است.
وزیر امور خارجه انگلیس در دیدار با همتای ایرانی خود در نیویورک آمادگی کشورش را برای بازپرداخت بدهی خود به ایران ابراز داشت و وزیر امور خارجه کشورمان نیز «عمل به تعهدات» را تنها راه بازسازی روابط دو کشور عنوان کرد.
پنج شنبه, 01 مهر 1400 ساعت 11:05

تلاش برای زنده نگه داشتن یاد روحانی!

روزنامه آفتاب یزد، با تیتر «حسن روحانی در استراحت مطلق!» درباره او و نبودنش نوشت و کجا بودن حسن روحانی را «مهم‌ترین» سؤال روز‌های اخیر رسانه‌ها دانست!
مربوط به سخنرانی دکتر حسن عباسی در تاریخ 15 شهریور 1400 .
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما باید اولین گام‌ها را مستحکم برمی‌داشتیم گفت: دفاع مقدس این ظرفیت و استعداد را برای جوانان ایرانی فراهم کرد که بدانند دشمنان بزرگ شکست‌پذیرند. پس عاشورا دفاع مقدس را آفرید و دفاع مقدس یک مقاومت جاری را آفریده است.
صفحه1 از3325