خطیب این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به روند مذاکرات وین خطاب به تیم مذاکره‌کننده و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مذاکرات عنوان کرد: بدانید که این ملت به چیزی غیر از لغو همه تحریم‌ها تن نخواهد داد.
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تاکید بر اینکه زمان یک سره کردن نبرد با رژیم صهیونیستی فرار رسیده است، گفت: آمریکا دیگر ژاندارم جهان نیست.
رئیس جمهور با اشاره به دقت و جدیت اعضای هیات دولت در بررسی و تصویب تبصره‌های لایحه بودجه در جلسات فشرده روزهای اخیر گفت: ثبات اقتصادی حمایت از تولیدکنندگان و مشارکت فعال بخش خصوصی در اقتصاد کشور و تامین معیشت مردم محورهای اصلی و مورد توجه دولت در تصویب لایحه…
سفر سال ۲۰۱۸ ولی‌عهد سعودی به مصر با رفتارهای عجیب بن سلمان همراه بوده که در یک فقره، موجب عصبانیت عبدالفتاح السیسی شده بود.
خبرگزاری «رویترز» به نقل از مقامات اروپایی و ایرانی اعلام کرد دور فعلی مذاکرات وین امروز جمعه با نشست رسمی طرف‌های باقی‌مانده در برجام پایان می‌یابد.
عبدالقهار بلخی، سخنگوی وزارت امور خارجه طالبان روز پنجشنبه از پایان یافتن مشکلات مرزی با ایران در شهرستان کنگ استان نیمروز خبر داد.
پیش تر مخالفان واکسیناسیون در جهان هشدار داده بودند که واکسن زدن نمی تواند پایان کار کرونا باشد؛ حالا رئیس شرکت فایزر نیز این موضوع را تائید کرده است. متخصصان موافق واکسیناسیون معتقد هستند که واکسن توانسته کرونا را کنترل کند البته این متخصصان پیشتر ابراز امیدواری کرده بودند که…
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با اشاره به تحولات اخیر جهان تاکید کرد که بالاترین شکست دوران حاضر آمریکا، شکست در افغانستان است.
دو عضو مجلس سنای آمریکا طرحی را ارائه کرده‌اند که خواستار اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران، در صورت تصویب است.
معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه بحث رفع تحریم ها، گام به گام نیست، گفت که علاوه بر ۲ سندی که دیشب در اختیار طرف مقابل قرار گرفت، سند سومی هم هست که هنوز ارائه نشده است.
نماینده کازرون درخصوص حواشی تعداد نفرات هیئت ایرانی مستقر شده در وین گفت: "آقای دکتر باقری کنی را یک نفره یک لشکر می‌دانم".
صفحه1 از3347