تصمیم برای واردات واکسن‌های خارجی کرونا در قالب "واکسن کووکس" و ابهامات و سؤالات بی‌پاسخ متعدد درباره آن در حالی است که تا به امروز مردم کشورمان مورد آماج شیطنت‌ها و حملات پیدا و پنهان کشورهای متخاصم در قالب‌ها و اشکال مختلف بوده است.
تزریق واکسن کووید۱۹ فایزر به داوطلبان سروصدای زیادی به پا کرد اما گزارش واکنش های آلرژیک در بدن دریافت کنندگان و ابتلای ۲ نفر به این بیماری پس از واکسیناسیون تردیدهایی را ایجاد کرده است.
علی رغم هشدار نمایندگان و کارشناسان حوزه سلامت درمورد واکسن کرونا به نام "کواکس"، رئیس کل بانک مرکزی از پیش‌پرداخت برای خرید ۱۶ میلیون دوز واکسن کرونا متعلق به شرکت "کواکس" خبر داد.
چهارشنبه, 10 دی 1399 ساعت 18:26

کارایی واکسن فایزر زیر سوال رفت!

یک پرستار اهل کالیفرنیا که هشت روز پیش واکسن کرونای فایزر را دریافت کرده بود، بار دیگر به کووید-۱۹ مبتلا شده است.
درحالی که رسانه‌های مزدور واکسن ایرانی را بایکوت کرده و کانالای‌های طنز نیز به تمسخر گرفته‌اند رسانه‌های مطرح و بین المللی سرتاسر جهان دستاورد دانشمندان کشورمان در ساخت واکسن ایرانی کرونا را بازتاب گسترده داده‌اند.
نکته حائز اهمیت تولید واکسن کرونای ایرانی چه غربگراها خوششان بیاید و چه نیاید، این است که واکسن کرونا توسط یک‌ نهاد انقلابی ساخته شد و دکتر عسگری معاون ستاد و خانم مخبر دختر رئیس ستاد اولین نفرات داوطلب برای تست بودند، آیا غربگراها هم همینطور عمل میکردند یا اول…
سردار سعید قاسمی در ارتباط با تولید واکسن کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و تست واکسن روی اولین بانوی ایرانی ( دختر «محمد مخبر» ) نوشت:
دانشمندان می‌گویند مصرف بادام خیسانده شده می‌تواند به سلامت بدن و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف موثر باشد.
برنامه دست خط با حضور پرفسور محمد اسماعیل اکبری ، مشاور عالی وزیر بهداشت
صفحه1 از206