وزیر بهداشت تعداد بیماران دیابتی کشور را ۵ میلیون نفر اعلام کرد و از مستعد بودن ۵ میلیون نفر دیگر از مردم به ابتلا به این بیماری خبر داد.
دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 14:00

عکس: خرس درمانی دیده بودید!

خرس درمانی ظاهراً نوعی ماساژ برای درمان دردها در رومانی( 1946 میلادی ) بوده است!
دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 13:00

سکسکه چگونه باعث مرگ "عارف" شد؟

سکسکه کوتاه‌مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه طولانی‌مدت باشد یا به شکل مکرر رخ دهد، می‌تواند خطرناک بوده و منجر به سکته قلبی شود.
«راننده ای پشت فرمان ماشین ساندویچش را گاز می زند»، «دانش آموزی در راه بازگشت مدرسه، پول نوشابه را به مغازه دار می دهد»، «فردی با ماسک کنار خیابان منتظر تاکسی است» زندگی مدرن امروز ترکیبی از این دست تصاویر است؛ ترکیبی از سرعت زندگی و تنفس دود و خوردن…
کبد حامل بسیاری از توابع حیاتی و مرکز سوخت و ساز بدن است. تصفیه خون، تولید آنزیم‌های مورد نیاز برای لخته شدن خون، تولید انرژی و از بین بردن چربی‌های بدن از مهم‌ترین‌ کار‌های کبد محسوب می‌شود.
دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 13:14

200 میلیون دندان پوسیده در دهان ایرانیان!

وجود یک لخته خون در بدن به تنهایی مضر نیست اما اگر به سمت قلب و ریه‌ها برود، گاهی خطرناک شده و منجر به بروز مشکلات جبران‌ناپذیری می‌شود.
شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 12:24

آب سرد در طب سنتی و دلایل مضر بودن آن!

خوردن مداوم آب سرد، مزاج معده و اعضاء مجاور مثل کبد را به سمت سردی می‌برد و باعث بروز بیماری می‌شود.
برخی از زنان با صورت «u» شکل به داخل کلینیک‌های زیبایی می‌آیند و بعد از چند جلسه با چهره‌ای به شکل «v» خارج می‌شوند.
پنج شنبه, 10 فروردين 1396 ساعت 12:04

چرا خارش مسری است؟

نتایج یک تحقیق جدید حاکی از آن است که موش‌ها، مانند انسان‌ها و میمون‌ها، در صورتی که ببینند یکی از هم‌نوعانشان خودش را می‌خاراند آنها نیز شروع به خاراندان خود می‌کنند.
یک دکترای تغذیه و رژیم درمانی گفت: افراد روزانه مجاز به مصرف 30 گرم آجیل هستند و حتی‌المقدور آجیل خام را جایگزین آجیل شور و بو داده کنند.
شاید هنگام شانه کردن موهایتان ناگهان با یک یا چند تار موی سفید برخورد کنید که حس بدی در شما ایجاد کرده و باعث ناراحتی شما شود.
صفحه1 از181