دکتر زهرا شیخی، نماینده مردم اصفهان و سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس چند سوال مهم و بسیار کلیدی از وزارت بهداشت مطرح کرده است که جای تأمل بسیار دارد!
چهارشنبه, 19 شهریور 1399 ساعت 11:55

بخور جوش شیرین برای پیشگیری و درمان کرونا

طبق این فیلمی که توسط سایت حسین روازاده منتشر شده است، بخور جوش شیرین یکی از بهترین روش های پیشگیری و درمان کرونا معرفی شده است که در ادامه می بینید:
وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم رعایت اصول و شیوه‌ نامه‌های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا، درباره واکسن این بیماری نیز گفت: همپای حرکت داخلی و ملی، برای خرید واکسن در مجمعی که در سازمان جهانی بهداشت تشکیل شده، شرکت می‌کنیم و سبد خودمان را در صف خرید…
فرانسوی‌ها روش جدید و سریعی را برای تشخیص ابتلای افراد به کووید ۱۹ با استفاده از تنفس افراد کشف کرده‌اند.
وزیر بهداشت گفت: درباره واکسن کرونا نمی‌خواهیم حرف‌های توهم‌آمیز بزنیم.امروز فقط میتوانیم بگوییم در ساخت واکسن از خیلی افراد دنیا که مدعی ساخت واکسن هستند عقب نیستیم اما چند سوال در خصوص واکسن مطرح است.
متخصص بیماری‌های عفونی پاسخ می‌دهد؛ آیا ‌کرونا از طریق غذا و نوشیدنی منتقل می‌شود؟ ‌
دوشنبه, 23 تیر 1399 ساعت 18:21

۵ ماده غذایی که برای زنان مفید است

مواد غذایی در سلامت بدن نقش بسزایی دارند و انتخاب نوع مواد غذایی در زنان و مردان به دلایل مختلف تفاوت‌هایی دارند.
عضو کمیته کشوری کرونا گفت: خبر شیوع بیماری طاعون خیارکی در کشور صحت ندارد و این بیماری تنها در کشور مغولستان مشاهده شده است.
نمکی گفت: مدارک مستندی که نشان بدهد ویروس کرونا در فضای باز می‌تواند منتقل شود، وجود ندارد.
یکشنبه, 15 تیر 1399 ساعت 10:35

اعصاب‌تان را با «گلاب» آرام کنید

متخصص طب سنتی با بیان اینکه گلاب تقویت کننده مغز و قلب است ،گفت: گلاب برای تقویت ریه، رفع بیهوشی و غش مؤثر بوده و به افرادی که افسردگی و ضعف اعصاب دارند توصیه می کنیم تا از اسپری گلاب در اتاق خود استفاده کنند.
عضو کمیته کشوری کرونا درباره تاثیر همه‌گیری بیماری آنفلوانزا در فصل پاییز بر تشدید اپیدمی کرونا، گفت: تنها راهکار قطع زنجیره انتقال کرونا، رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری‌هاست.
صفحه1 از204