چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 13:09

رژیم غذایی «انگور» معجزه می‌کند! +عکس

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 01:41

۷ خاصیت بی نظیر جوز هندی برای سلامت بدن

جوز هندی یکی از ادویه‌های پرطرفدار است که خواص ضدالتهابی و ضدباکتریایی دارد.
سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 09:46

عرضه ۷ داروی طب سنتی برای درمان کرونا

طرح مجوز تولید را گرفته و تاکنون ۷ قلم دارو در بازار دارویی کشور عرضه شده است.
پروفسور سید حمید سجادی، از متخصصین باسابقه و برجستۀ کشورمان به‌شمار می‌آید، که دارای سه فوق تخصص افتالمولوژی از دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی است، و صدها متخصص و فوق تخصص در ایران و آمریکا پرورش داده و دکتر عین‌اللهی و دکتر قاضی‌زاده، وزیران بهداشت دولت فعلی و قبلی، از جمله شاگردان…
دوشنبه, 29 شهریور 1400 ساعت 17:37

«کرونا» و شیردهی به نوزادان

آیا مادری که کرونا گرفته است، می‌تواند فرزند خود را شیر دهد؟ ( کرونا و شیردهی به نوزادان ، شیر دهی و کرونا ویروس ، ارتباط شیردهی به کودک و کرونا ، استاد علی صادقیان )
وزیر بهداشت با بیان اینکه درصدد هستیم طرح خانه به خانه را برای لکه گیری واکسیناسیون انجام دهیم،گفت: با انجام واکسیناسیون بسیاری از محدودیت‌ها تغییر کرده و قرنطینه هوشمند عملی می‌شود و مردم می‌توانند هر اقدامی را به شرط تزریق واکسن انجام دهند.
گزنه به درمان کم خونی، زیبایی پوست و مو، رفع مشکلات جنسی و سرماخوردگی کمک زیادی می‌کند البته تمام خاصیت و فواید گزنه این نیست.
جمعه, 26 شهریور 1400 ساعت 16:13

کنترل قند خون با یک ترکیب گیاهی

دیابت از جمله بیماری‌هایی است که اگر به موقع کنترل نشود، ممکن است منجر به عواقب بدی شود که گاهی می‌توان با یک ترکیب ساده گیاهی از این اتفاق جلوگیری کرد.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز دانشگاه داروسازی اهدا نمی‌شود درحالی‌که باید داشته باشیم چون صنایع داروسازی در استان است،
سه شنبه, 23 شهریور 1400 ساعت 15:49

نظر رائفی‌پور درباره واکسن‌های خارجی

کلیپی از اظهارات علی اکبر رائفی پور، استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد درخصوص واکسن های خارجی را در ادامه ببینید.
صفحه1 از210