سه شنبه, 09 آذر 1400 ساعت 11:02

ویدئو| وقاحت مافیای پزشکی!

محمد شریفی مقدم دبیر کل خانه پرستار: وقاحت پزشکان بقدری زیاد شده که ابلاغ کرده‌اند «اگر رزیدنت، یک جراحی را انجام دهد و پزشک هم در خانه خوابیده باشد، باید ۹۰ درصد دستمزد این جراحی را به پزشک بدهید!»
بیانیه بوتسوانا تائید کرده که هر چهار مورد مبتلا شده به بیماری کرونا از نوع B.1.1.529 واکسینه شده بودند؛ این موضوع در مورد 2 مورد از هنگ کنگ نیز صدق می کند.
چهارشنبه, 03 آذر 1400 ساعت 01:22

پشت پرده "فتنه واکسیناسیون"

«برای اینکه این جماعت پزشکان از این عوارض شانه خالی کرده و بار آن را به دوش دیگران بیندازند بهترین موقعیت استفاده از جایگاه ولایت فقیه و فقها و مراجع تقلید است و به همین دلیل است که آقای عین‌اللهی در ماجرای اخیر وقتی از زبان رهبر معظم در این…
ماجراهای ویروس کرونا و واکسن آن همچنان حواشی خاص خود را به دنبال دارد و متاسفانه آن طور که از شواهد پیداست در "فتنه کرونا" حتی برخی انقلابی ها هم مردود شده اند!
شنبه, 29 آبان 1400 ساعت 12:31

فواید استفاده از «کرسی»

در راستای اجباری کردن! واکسنی که نه تنها هنوز نتوانسته اوضاع کرونا در جهان را بهبود ببخشد، بلکه بسیاری از متخصصان آزاداندیش جهان آن را یکی از متهمان جهش ویروس کرونا می دانند، معاون سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: با کارمندانی که واکسن کرونا تزریق نکنند در پنج مرحله،…
درحالی که سیاست مسئولان کشوری درخصوص واکسن کرونا، باید اقناعی باشد، گویا برخی مسئولان فقط به جبر اعتقاد دارند!
شرکت «G42» امارات که روابط بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد در زمینه تولید واکسن مهمترین همکار سینوفارم چین در خاورمیانه و شرق اروپا محسوب می شود.
درخصوص اینکه واقعاً واکسن کرونا تا چه حد می تواند در برابر شیوع و مبتلا شدن مردم جهان به بیماری کووید 19 کارا باشد، شک و شبهات بسیاری از سوی پزشکان و متخصصان مطرح شده است.
شنبه, 01 آبان 1400 ساعت 09:16

درمان قطعی طب سنتی برای چربی مو

چربی موی سر یکی از عارضه‌های شایع بین افراد است که به ‌تدریج سبب تضعیف و ریزش موها می‌شود.
تشکر از رئیس جمهور به خاطر توصیه به برخورد اقناعی درباره واکسن | علیرضا پناهیان؛ از صدا و سیما تقاضا می‌کنم از شیوۀ غلط تبلیغات در موضوع کرونا دست بردارد.
صفحه1 از212