نماینده مردم کرج در مجلس، با بیان اینکه آقای عین اللهی تعارض منافع کمیته علمی کرونا را شفاف به مردم گزارش دهید، گفت: باید مشخص شود اعضای کمیته علمی کرونا در کدام یک از شرکت‌های تولیدکننده، واردکننده واکسن یا تجهیزات پزشکی مرتبط با کرونا رد پا داشتند.
رئیس شرکت فایزر در حالی که چهار دوز واکسن کرونا دریافت کرده بود، تست ابتلا به کرونای وی مثبت اعلام شد.
سه شنبه, 25 مرداد 1401 ساعت 08:16

بهترین مرکز ایمپلنت قسطی در کرج

علائم کرونای جدید چیست؟ چگونه کرونا جدید را تشخیص دهیم؟ علائم کرونا ba5
محمدرضا احمدی عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به آغاز طرح دارویار نوشت: «به نظر می‌رسد همچون گذشته، دلالان زودتر از مردم از آغاز طرح دارویار مطلع شده بودند. راه حل مقابله قاطع با این پدیده، برکناری و عزل بانیان وضع موجود در سازمان غذا و دارو است که…
بحران زیست محیطی مسکن مهر شهرستان اشتهارد از سالیان گذشته آغاز شده است و شرایط بد تخلیه و خروجی فاضلاب شهری به سمت زمین‌های کشاورزی همچنان ادامه دارد. بوی نامطبوعی که شب‌ها از این فاضلاب در فصول گرم باعث آزار ساکنان مسکن مهر شده و مزارع کشاورزی پایین این منطقه…
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ماده واحده تقویت زیرساخت‌های وزارت بهداشت و درمان در حوزه آموزش پزشکی و دندانپزشکی همراه با افزایش ظرفیت دانشجوی دندانپزشکی تصویب شد.
سه شنبه, 14 تیر 1401 ساعت 10:55

ابتلای ۳۷ نفر در کشور به وبا

مسعودی فر گفت: بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت تعداد موارد وبا گزارش شده طی چند سال اخیر همچنان بالا بوده و طی سال ۲۰۲۰، تعداد۳۲۳ هزار و ۳۶۹ مورد ابتلا و ۸۵۷ مورد مرگ از ۲۴ کشور دنیا گزارش شده است.
سرپرست اداره بیماری های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: پنج بیمار در کشور که قطعا به وبا مبتلا شده اند، شناسایی شدند.
علی اکبر رائفی پور استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد در توئیتر نوشت: خوب مستحضرید، روسیه، اروپای شرقی، امریکای لاتین و جنوبی، چین و... به‌علت شدت نمازخوندن! اصلا اوضاع خوبی در بیماری آرتروز ندارند.
صفحه1 از215