چهارشنبه, 14 خرداد 1399 ساعت 00:09

آتش‌سوزی پارک چیتگر عمدی بود!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: در انتهای شمال غربی پارک چیتگر به دلیل وجود اموال پلی اتیلن آتش‌سوزی رخ داد که این آتش سوزی عمدی بود.
سه شنبه, 13 خرداد 1399 ساعت 12:59

ویدئو/ غارت عابر بانک در آمریکا!

یکشنبه, 11 خرداد 1399 ساعت 09:10

فروش خانه د‌کتر مصد‌ق با جعل سند!

اعضای یک شبکه کلاهبرد‌اری که با همد‌ستی یکی از وکلای د‌اد‌گستری زمین و خانه‌های ویلایی شمال تهران از جمله خانه د‌کتر‌مصد‌ق د‌ر محله نیاوران را با جعل سند به فروش رساند‌ه و پول‌های کلان به جیب زد‌ه‌اند، روز گذشته محاکمه شد‌ند.
مدیران دومرکز مشاوره روان شناسی درمشهد به دلیل گستردگی جرایم هولناک درحالی با اتهام سنگین افسادفی‌الارض از سوی بازپرس پرونده روبه رو شدند که هنوزتحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این ماجرا ادامه دارد.
کاربران فضای مجازی پس از انتشار خبر قتل رومینا دختر ۱۳ ساله‌ای که توسط پدرش کشته‌شد، واکنش نشان دادند. 
پسر جوانی که همراه همدستانش در جریان درگیری با مأموران پلیس باعث شهادت یکی از مأموران کلانتری شهرک غرب شدند، پس از دستگیری مدعی شد که نفهمیده چه کسی به مأمور پلیس شلیک کرده است.
سر ریز شدن یک سد در میشیگان، مردم این منطقه را با یک فاجعه بی‌سابقه رو به رو کرده است.
بیش از ۴۰ هزار نفر از شهروندان کشور‌های آمریکای لاتین و نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در ایالات متحده بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
کارگر یک کارواش به همراه راننده تریلی از حمله مرگبار یک پلنگ با خوش شانسی جان سالم بدر بردند.
دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 21:27

واکنش رائفی پور به سانحه شناور کنارک + عکس

عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی به فیض شهادت نائل آمدند.
دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 13:35

تصادف با تیر برق، پراید را نصف کرد! + ویدئو

یک دستگاه خودروی سواری پراید به شدت با تیر چراغ برق حاشیه خیابان در شهر لاهیجان استان گیلان تصادف کرد.
روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران چگونگی بروز حادثه برای یکی از شناور‌های سبک در منطقه عمومی آب‌های جاسک و چابهار را تشریح کرد.
صفحه1 از1095