منابع خبری از وقوع یک انفجار مهیب در جاده دارالامان کابل در نزدیکی یک مدرسه دولتی خبر دادند.
جواد عزتی در بخش عمارلو شهرستان رودبار استان گیلان دچار حادثه شد.
شب گذشته در سکوت خبری و سانسور متحدِ رسانه های اصولگرا و اصلاح طلب! ، گویا با معترضان به واکسن اجباری کرونا که در مقابل نهاد ریاست جمهوری تحصن کرده بودند، برخورد تند و فیزیکی شده است. 
خودروی سواری پژو ۲۰۷ در حفره به وجود آمده در پارکینگ ساختمان مسکونی فرو رفت.
یک پیرمرد در شهر الرمادی عراق، هنگام اقامه نماز مغرب در یک مسجد، جان به جان آفرین تسلیم کرد که در ادامه، فیلمی از لحظه مرگ او را منتشر کرده‌ایم.
یک ساختمان مسکونی در منطقه کادابای هند به دلیل وقوع سیل دچار ریزش شد. این سیل جان ۱۷ نفر را گرفت و باعث مفقود شدن ده‌ها تن دیگر شد.
دیوید آکوباردیا، مجری تلویزیون و مهمانش، گدوان پوپخادزه، نماینده سابق پارلمان گرجستان در حال گفتگو در مورد وضعیت سیاسی فعلی این کشور بودند که گربه‌ای وارد صحنه شد./ خبرگزاری صداوسیما
فرونشست کف سالن تالار عروسی هنگام حضور میهمانان منجر به وحشت حاضران و سقوط چند زن و مرد به داخل گودال شد.
یکشنبه, 23 آبان 1400 ساعت 17:20

جزییات زلزله امروز هرمزگان + ویدئو

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان: زلزله ای با قدرت 6.4 در مقیاس ریشتر در ساعت 15:36 در عمق 18 کیلومتری به مرکزیت لافت جزیرخ قشم رخ داد و در کوه گنو هم احساس شد.
مشتری خشمگین با ریختن سوپ داغ روی مدیر رستوران صحنه ای وحشتناک را رقم زد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و تهران از تصادف مرگبار دو پژو در اتوبان تهران ـ قم خبر داد.
چهارشنبه, 12 آبان 1400 ساعت 08:41

«زن گوش بر» بالاخره تسلیم قانون شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک زن کلاهبردار در شهر "کرمانشاه" خبر داد که با جلب اعتماد دیگران به بهانه خرید لوازم خانگی ارزان قیمت برای آن ها اقدام به ۶۰ میلیارد ریال اخاذی و کلاهبرداری کرده بود.
صفحه1 از1108