یکشنبه, 04 آبان 1399 ساعت 11:38

راه نجات بشریت در آخرالزمان چیست؟

امام حسن عسکری (ع) در دوران امامت خوداز طریق شبکه وکالت، پاسخ به نامه‌ها و ملاقات با یاران خاص، شیعیان را رهبری و مقدمات غیبت را فراهم کردند.
شنبه, 03 آبان 1399 ساعت 12:00

شهیدی که حاج قاسم عاشق او بود

ویدئویی از توصیفات و توضیحات حاج قاسم سلیمانی درباره شهید مدافع حرم، مصطفی صدرزاده را مشاهده می‎کنید.
دولت آقایی دلار در کشور را بیشتر کرد و برخی از مردم نیز دلار در خانه ذخیره کردند!
سه شنبه, 29 مهر 1399 ساعت 19:00

توصیه لحاف تُشکی به شهرداری!

مدیران شهری بارها هشدار داده اند که وضعیت حمل و نقل عمومی حاد است و از طرفی دولت هزاران میلیارد تومان به شهرداری بدهکار است. امروز محسن هاشمی پیشنهاد داد که مدیران شهرداری برای دریافت پول بروند و پشت در ریاست جمهوری لحاف و تشک بیندازند.
کانال تلگرامی هاون مدیا فیلمی از مراسم تشییع شهدای قره‌باغ را منتشر کرد: شعارهای عاشورایی مردم نارداران جمهوری آذربایجان در مراسم تشییع شهدای جنگ قره باغ شنیده می‌شد.
یک کاربر فضای مجازی در واکنش به انتشار تصویر همسر سلطان عمان در توییتر نوشت: همسر هیثم بن سعید سلطان عمان برای اولین بار رسانه‌ای شده است. قابوس مدت زیادی از سلطنت خود را در وضعیت تجرد زندگی کرد و عمان مدت زیادی است که بانوی اول ندارد. رسانه‌ای کردن…
روزنامه همشهری از رسانه های زیر نظر شهرداری تهران که هم اکنون تحت مدیریت اصلاح طلبان می باشد، در مطلبی توهین آمیز، شهادت شهید امر به معروف «محمد محمدی» که در درگیری با اوباش و در دفاع از یک زن به شهادت رسید را «مرگ مرد بسیجی» تیتر زده است.
دوشنبه, 28 مهر 1399 ساعت 14:21

چالش «مومو» و دلواپسی‌های والدین

به‌رغم آنکه آموزش و پرورش اعلام کرده است که مدارس نباید از پیام‌رسان خارجی استفاده کنند و در حال حاضر سامانه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) هم ایجاد شده است اما هنوز برخی مدارس از پیام‌رسان‌های خارجی برای آموزش استفاده می‌کنند.
یک بسیجی در درگیری با اراذل و اوباش در منطقه تهران‌پارس به شهادت رسید.
حضرت آیت الله خامنه‌ای به سوالی پیرامون «یک عمل خرافی در پایان ماه صفر» پاسخ دادند.
رهبر انقلاب در پاسخ به سؤالی درباره رفتن به مسافرت در شرایط شیوع ویروس کرونا فرمودند؛ چنانچه بر اساسِ تدابیر ستاد ملی و وزارت بهداشت، برای جلوگیری از گسترش بیماری، رفتن به مسافرتِ غیر ضروری، ممنوع باشد، اجرای این تدبیر بر همه لازم است و رفتن به چنین مسافرتی، جایز…
در راستای مأموریت ابلاغی رئیس قوه قضائیه و برای اولین بار، یک مجرم بزرگ اقتصادی از اروپا به کشور بازگردانده شد.
صفحه1 از1572