در نوزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که پنج‌شنبه شب ۱۶ مردادماه بعد از اخبار ساعت ۲۲:۳۰ شبکه دو سیما پخش خواهد شد، مهران رجبی میزبان زوجی به نام‌های یاسمن نعمتی و رحمان مرادیانی است که از دوستداران محیط زیست هستند و به واسطه علاقه مشترک‌شان یعنی صیانت از…
چهارشنبه, 15 مرداد 1399 ساعت 10:01

حُکم قصاص قاتل شهید مدافع امنیت اجرا شد

بامداد امروز مصطفی صالحی معروف به مصطفی فَتَل، قاتل مدافع امنیت مردم شهید سجاد شاه‌سنایی بعد از ٣ سال بررسی و طی مراحل قضایی، بامداد امروز به دار مجازات آویخته شد.
سیتسی دانگرمبگا، نویسنده اهل زیمبابوه و یکی از کاندایداهای دریافت جایزه معتبر بوکر در سال 2020 به قید وثیقه از زندان آزاد شد. خانم سیتسی دانگرمبگا در اعتراضات علیه فساد سیستم در زیمبابوه دستگیر شده بود.
رسول اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم): هرکس یکی از فضائل امیرالمومنین را بنویسد مادامیکه از آن نوشته اثری باقی باشد، ملائک برای نویسنده‌ی آن فضیلت، طلب مغفرت می نمایند.
وزیر ورزش و جوانان از اختصاص ۸ هزار ورزشگاه روباز و سرپوشیده در سراسر کشور برای برگزاری کنکور به جهت رعایت پروتکل‌ها خبر داد.
همه چیز حکایت از اختلالی جدی در نسبت رسانه و حکمرانی امروز ایران دارد. تحریف‌کنندگان حقایق امروز جامعه ایرانی؛ با سردرگمی استراتژی‌های رسانه‌ای ایرانی کار راحتی مقابل خود دارند.
تلاشش برای حضور در میدان‌های نبرد و سازماندهی نیروها در استان کرمان، از عبدالمهدی مغفوری چهره‌ای مخلص و دلپذیر ساخته بود. در موقعیت‌های گوناگون و در پست‌های مدیریتی به خوبی درخشید.
یکشنبه, 12 مرداد 1399 ساعت 10:03

طوفان توییتری «عید غدیر»

در این ویدئو توضیحات علی اکبر رائفی پور، تحلیلگر ارشد و استاد دانشگاه درباره طوفان توییتری عید غدیر خم را ببینید.
یکشنبه, 12 مرداد 1399 ساعت 09:59

ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!

روزنامه نیویورک تایمز اخیراً در گزارشی نوشت: "ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم؛ تقریباً ۱۰ درصد از کارگران آمریکایی در سه هفته گذشته برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند، این موج بیکاری در تاریخ مدرن آمریکا بی‌سابقه است.
چهارشنبه, 08 مرداد 1399 ساعت 09:27

استان کربلا قرنطینه شد

استاندار کربلای معلی اعلام کرد که این استان از سه‌شنبه شب قرنطینه شده است.
انگار برایمان عادی شده، جولان پوشاک نامتعارف در خیابان، بازار ،ویترین های رنگارنگ مغازه ها و فضای مجازی، مانتوهایی که فقط اسم آن را یدک می کشند.
صفحه1 از1567