آسیاتک

 
بر اساس سند‌های بدست آمده از ازدواج شمار زیادی از تروریست‌ها، عناصر داعش برای عروس‌های سودانی خود مهریه‌های متنوع و گاه خطرناکی تعیین کرده‌اند.
موسسه گالوپ به ترتیب ایران، عراق و سودان جنوبی را عصبانی ترین کشورهای دنیا معرفی کرده است. ۵۰ درصد جمعیت ایران عصبانی هستند.
درحاشیه بازدید فرمانده انتظامی کشور از مرزهای شرقی کشور.
در حاشیه نشست دیروز مجریان و گویندگان رادیویی و تلوزیونی با رئیس صداوسیما.
پنج شنبه, 01 تیر 1396 ساعت 10:53

بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون + عکس

رضا رشیدپور در اینستاگرامش از بهبود حالش و زمان پخش برنامه "حالا خورشید" خبر داد.
مسلمانان میانمار درپی خشنونت و کشتار توسط بودائیان و نیروهای دولتی مجبور به ترک این کشور شدند. روهینگیا مردمی مسلمان و هند و آریایی هستند که در ایالت راخین در غرب میانمار زندگی می‌کنند.
چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 15:14

عکس/ کارگذاشتن بمب در هندوانه!

‏عکس‌ها را مختار وفايي خبرنگار افغانستاني در فيسبوکش گذاشته و نوشته؛ اين فرد - احتمالا عضو طالبان - در حال کارگذاشتن بمب در هندوانه است.
چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 15:05

ویدئو/ رنگ آمیزی خلاقانه بلوک‌های سیمانی

چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 13:24

اجرای طرح جمع آوری قلیان در تهران

رئیس اداره بهداشت و محیط وزارت بهداشت گفت: در پی اجرای طرح جمع آوری قلیان از قهوه خانه ها و مراکز عمومی، با سرو کنندگان قلیان های میوه ای برخورد و از فعالیت آنها جلوگیری می شود.
8 آذر 93، «دکتر سيامند انوري» مدير بيمارستان ضياييان تهران در محله ده ونک هدف حمله اسيدي دو موتورسوار قرار گرفت و بشدت آسيب ديد.
چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 01:36

سرطان گریبانگیر گوینده پیشکسوت شد

«ناصر خویشتن‌دار» از گویندگان و دوبلورهای قدیمی، مدتی است که از سرطان معده رنج می‌برد، امروز جمعی از گویندگان رادیو به دیدار این هنرمند پیشکسوت رفتند.
رییس اتحادیه آرایشگران و پیرایشگران گفت: با توجه به این که اصلاح صورت در آرایشگاه‌ها می‌تواند منجر به بیماری‌های مختلف پوستی شوده و یا حتی خطر ابتلاء به هپاتیت را به دنبال داشته باشد، اینگونه پیشنهاد داده‌ایم که ارائه‌ این خدمات در آرایشگاه‌های مردانه ممنوع شود.
صفحه1 از1296