بخشی از پنجمین جلسه محاکمه روح‌الله زم، به روایت یک متهم پرونده از تلاش زم برای حمله راکتی به مراکز حساس نظام اختصاص یافت.
سه شنبه, 13 خرداد 1399 ساعت 23:50

ماجرای جالب خانه خریدن امام خمینی (ره)

ماجرای جالب خانه خریدن امام خمینی (ره) به روایت حجت الاسلام علیرضا پناهیان.
در سفر سعید نمکی وزیر بهداشت به مشهد مقدس برای حل مشکلات زائران حرم رضوی که منجر به 24 ساعته شدن صحن های مطهر شد، نمکی در جلسه‌ای با مقامات استانی، ماجرای سفر به مشهد را شرح می‌دهد.
هیچکس احمق نیست، 200 ساله که نژاد پرستی در این کشور در جریانه...! جوون ها کار بزرگی کردند و جلوی اسلحه پلیس ها ایستادگی کردن! این یک جنبش بزرگه اما مشکل نبود یک راهنما و لیدر برای این جوون ها است!
ماجرای دلخراش فوت «آسیه پناهی» در کرمانشاه بار دیگر معضل مسکن را به نمایش گذاشت، گره‌ای که می‌شد با طرح‌هایی همچون مسکن مهر یا مالیات بر خانه‌های خالی باز کرد اما برخی رویکردهای غلط راه را بر خانه‌دار شدن اقشار متوسط و ضعیف بسیار صعب‌العبور کرده است.
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده ۱۸ جلدی ٢١ متهم تخلفات ارزهای دولتی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
درخواست مهریه‌ای به صداق "یک میلیون و صد شاخه گل رز" در کرمان دردسر ساز شد.
میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) با انتشار توئیتی نسبت به ماجرای قتل رومینا اشرفی با اشاره به آداب اسلامی برای تربیت فرزندان واکنش نشان داد.
جمعه, 09 خرداد 1399 ساعت 13:00

شهادت ۳ مرزبان در هنگ مرزی سردشت

در درگیری مسلحانه مرزبانان هنگ مرزی سردشت با اشرار مسلح ۳ نفر از مرزبانانمان به شهادت رسیدند.
جمعه, 09 خرداد 1399 ساعت 08:58

تخریب به سبک یک کانال تلگرامی

دادستان شهرستان گرمسار در نامه‌ای به حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور، اواخر بهمن سال 98 درباره فعالیت این کانال اظهار کرد: طرح مسائل غیرواقعی از جمله مسائل اخلاقی توسط این کانال، شیرازه و اساس بسیاری از خانواده‌ها را مورد آسیب جدی قرار داده است.
صفحه1 از1560