چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 17:41

کشف بمب جنگ جهانی دوم در انگلیس +عکس

کشف یک بمب ۲۲۶ کیلوگرمی باقی مانده از جنگ جهانی دوم روز چهارشنبه سبب متوقف شدن کلیه فعالیت ها در اسکله بندر پورتسموث انگلیس شد.
چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 15:30

گونه‌ای از مدیریت بحرانِ کارآمد!

انتقاد از نحوه مدیریت بحران در ایران، به سوژه‌های کاریکاتوریست‌ها و کارتونیست‌ها هم کشیده شده است.
چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 09:10

موشک باران در منطقه یک تهران!

مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران: برج‌های منطقه یک بدتر از موشک‌های صدام است! / علیرضا پاکدل. خبرآنلاین
روزنامه شرق با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مصاحبه ای انجام داده است.
ولادیمیر پوتین ، رئیس کشور فدراسیون روسیه یکی از پرقدرت‌ترین مردان جهان بشمار می آید. طبیعتاً چنین فرد مشهوری دشمنان بسیاری دارد و خیلی ها هستند که دلشان می خواهد سر به تن او نباشد!
سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 14:14

داستان عجیب بز به دوش‌ها در برف +عکس

صحبت مرگ و زندگی بود، هر طور که می‌شد باید خودشان را به ارتفاعات اورامان تخت می‌رساندند، حدود یک متر برف باریده بود، اما ‌آنها تصمیم‌شان را گرفته بودند و ‌قدم‌هایشان را محکم بر می‌داشتند، فرصت زیادی نبود و هر لحظه امکان داشت اتفاقی تلخ رقم بخورد.
سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 13:54

چند درصد مردم ایران عضو تلگرام هستند؟

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز از ضریب نفوذ 85 درصدی اینترنت در ایران خبر داد و گفت: 73 درصد مردم ایران به شبکه تلگرام دسترسی دارند.
نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده‌ها و دفاع از کیفرخواست به ریاست دکتر عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.
سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 12:59

کادوی عجیب مادر برای فرزندش! + عکس

پسر جوانی که در دانشگاه پنسیلوانیا از طرف مادرش یک بسته کادوپیچ شده دریافت کرده بود از محتویات داخل جعبه حسابی شگفت‌زده شد.
مرد خوش‌شانسی که یک خودروی کهنه را برای استفاده از قطعات یدکی آن خریده بود، با پی‌بردن به هویت مالک اصلی خودرو ضمن انصراف از اوراق کردن آن، خودرو را به حراج گذاشت.
زنی به نام کِلی فیدو، از سندروم بوی ماهی رنج می‌برد. به گفته‌ی کلِی این بیماری باعث می‌شود سیستم‌های دفع بوی بدن انسان از کار افتاده و نفس، بدن، عرق انسان، بوی بسیار بد و زننده‌ای مانند بوی ماهی خام و گندیده را بدهد که واکنش‌های تند اطرافیان را به…
قاضی حیدری از بازداشت فرد جدید در پرونده پدیده خبر داد و گفت: در رابطه با پرونده پدیده یک نفر دیگر بازداشت شد.
صفحه1 از1263