براساس اعلام نزدیکان حضرت آیت الله حسن زاده آملی روح حضرت آیت الله العظمی علامه حسن زاده آملی ساعاتی قبل به ملکوت اعلی پیوست.
در تماسی از دفتر رهبر انقلاب اسلامی با خانواده علی لندی نوجوان غیور ایذه‌ای، مراتب تسلیت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ابلاغ و با این خانواده داغدیده همدردی شد.
یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏هیچ وقت نوجوان این مملکت را درست نشناختیم، همان دیروز هم کسانی بودند که با دیدن ظاهرها قضاوت میکردند اما در میدان عمل همان نوجوان و جوان را جلوتر از دیگران میدیدند و از قضاوت خود شرمنده میشدند، این کشور، کشور ‎علی لندی…
شنبه, 03 مهر 1400 ساعت 08:59

عامل ویرانی شهر قوم لوط مشخص شد!

رسانه یورونیوز در گزارشی اعلام کرده است که انفجار یک شهاب‌سنگ ۵۰ متری عامل ویرانی عظیم شهر باستانی منسوب به قوم لوط در ۳۶۰۰ سال پیش بوده است.
درپی درگذشت علی لندی، نوجوان اهل ایذه که برای نجات جان دو زن دل به آتش زد، کاربران توییتر با انتشار توییت‌هایی نسبت به این واقعه تلخ واکنش نشان دادند.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 13:19

حکم شرعی ازدواج دوقلوهای بهم چسبیده

سنّ نُه سالگی سنّ تکلیف است، و الزاماً سنّ ازدواج نیست. توضیح این که: ازدواج در صورتی جایز است که دختر رشد جسمانی کافی برای ازدواج داشته باشد، و در صورتی که کارشناسان بطور خاص یا بطور عام تأیید کنند که فلان دختر یا عموم دختران در محیط ما، در…
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر این موضوع که امسال مرزهای زمینی کشور برای شرکت در مراسم امسال اربعین حسینی بسته است، گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی آرشیوی است و هیچ موردی از حضور مردم در مرزهای غربی کشور وجود ندارد.
دوشنبه, 29 شهریور 1400 ساعت 19:02

آخر و عاقبت #حقوق_زنان! + عکس

نگاه ادیان الهی به زنان، نگاه عمیق تری است و باطن اصل ماجراست؛ اتفاقا در نگاه دینی، زنان با میزانِ معلومات، کمالات و تجارب از یکدیگر متمایز می شوند و جایگاه والاتری دارند و سن و چهره آنان اهمیتی ندارد.
حدیثه سعیدپناه دختر جوانی است که تا کنون بدلکاری در ۳۰ اثر مختلف سینمایی و تلویزیونی را برعهده داشته است.
صفحه1 از1594