مراسم خاکسپاری محیط بان برومند نجفی عصر دوشنبه (۲۴مرداد) با حضور جمعی از محیط بانان و مسئولان در زادگاهش روستای چالابه کرمانشاه برگزار شد.
ساعت ۱۶ دوشنبه، ۲۴ مردادماه سال جاری، ماموران پلیس امنیت ۴ اراذل و اوباش خطرناک را که در خیابان مرتضوی شرارت کرده بودند، برای درس عبرت دیگر اشرار به محل مورد نظر منتقل کردند.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت سه کارمند یکی از دستگاه‌های اجرایی استان به اتهام دریافت رشوه ۴۵ هزار دلاری خبر داد.
سه شنبه, 25 مرداد 1401 ساعت 10:37

آموزش بازی تخته نرد در پلاتو

گروهبان یکم اسماعیل جلالی فرزند ابراهیم جلالی عباس از اهالی روستای محمداباد دهگاوی بخش نگین کویر، در درگیری ماموران انتظامی با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه عملیاتی (پنگ) در جازموریان زهکلوت به فیض شهادت نائل آمد و یک مامور دیگر هم مجروح شد.
در پی بارش‌های سیل‌آسا، آب چشمه کوهرنگ به عنوان تامین کننده ۵۰ درصد آب شرب شهرکرد و تعدادی از شهر‌ها و روستای واقع در مسیر گل‌آلود شده و به بحران جدی تبدیل شده است، به‌گونه‌ای که پس از گذشت ۶ روز هم‌چنان برخی محلات شهرکرد دچار قطعی، کدورت آب و…
دوشنبه, 24 مرداد 1401 ساعت 13:54

ویدئو| رونمایی از بهشت پنهان در ملایر

دوشنبه, 24 مرداد 1401 ساعت 13:49

ویدئو| اروپا، قاره ای که دیگر سبز نیست!

فیلمی از یک سنگ ۲۲۰ متری هفتاد میلیون ساله، منتشر شده است.
موتورسیکلت به دلیل قیمت ارزان‌تر نسبت به خودرو، تردد سریع و راحت و امکان پارک در مکان‌های مختلف نقش مهمی در حمل و نقل و جابجایی انسان و بار در کلانشهر پرترافیک تهران دارد. بیش از چهار میلیون موتور سواردر تهران وجود دارد که این تعداد هفت درصد سفر‌های شهری…
دوشنبه, 24 مرداد 1401 ساعت 09:11

بدحجاب‌ها جریمه نقدی می‌شوند

دبیر ستاد امر به معروف گفت: در طرح عفاف و حجاب ستاد، بدحجاب دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است و به جای پرونده سازی و مجازات‌هایی که در قانون آمده است، شخص جریمه نقدی می‌شود.
صفحه1 از1635