مشاور عالی ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم ایجاد اشتغال عزتمند را به افزایش یارانه ها ترجیح دادند، گفت: ابتدای انقلاب هم کسانی که مخالف نظام بودند در برگه های رای خود اسامی افراد فراری را می نوشتند و این کار آقای بقایی مانند رفتار همان افراد است.
دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 14:22

قیمت سکه کاهشی شد +جدول

در بازار امروز - دوشنبه - سکه تمام طرح جدید با کاهش ۴۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۷۳۶ تومان عرضه می‌شود.
دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 12:15

با چند پوشش ساختمانی جدید آشنا شوید

حذف یارانه نقدی بیشتر از آنکه تبعات اقتصادی داشته باشد،تبعات سیاسی دارد؛ به همین دلیل حرکت سیاستمداران در مسیر هدفمندسازی یارانه ها، بسیار سخت شده است.
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سایت کارورزی به دنبال شکایت یک نامزد مستعفی انتخابات ریاست جمهوری از سوی قوه قضاییه مسدود شده و این وزارتخانه به دنبال رفع شکایت و فعالیت مجدد آن است.
در بازار امروز - شنبه - سکه تمام طرح جدید با روند نزولی قیمت نسبت به اواخر هفته گذشته، یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان فروخته می‌شود و دلار آمریکا ۳۷۵۹ تومان است.
چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 ساعت 13:23

بیانیه «خانه کارگر» در حمایت از «حسن روحانی»

خانه کارگر طی بیانیه‌ای کارگران را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرد و از آنها خواست به حسن روحانی و کاندیداهای جامعه کارگری در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا رای دهند.
دقایقی پیش 4 فروند هواپیمای کوتاه‌برد ATR بر باند فرودگاه مهرآباد فرود آمدند.
چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 ساعت 11:07

یارانه اردیبهشت ماه واریز شد

هفتاد و پنجمین مرحله یارانه نقدی شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.
خبرگزاري رويترز اعلام کرد ايران در چارچوب نوسازي ناوگان هوايي خود، امروز سه‌شنبه، 4 هواپيماي اي‌تي‌آر 72-600 توربوپراپ را از شرکت فرانسوي-ايتاليايي «اي‌آر‌تي» دريافت مي‌کند.
دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 ساعت 15:33

سردرگمی بازار سکه و ارز در روزهای انتخابات

سکه تمام بهار آزادی در روز ۲۵ اردیبهشت به قیمت یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان رسید.
تحلیلگر اقتصادی و استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه اگر کسی به عزت و افتخار ایران علاقمند است باید به روحانی رای بدهد، گفت: روحانی تنها کسی است که می توان حتی بدون سند و مدرک از او انتقاد کرد، مردم این یک نفر را نگه دارید تا عزت…
صفحه1 از646