پشت ‌پرده تخلفات عجیب در بورس به روایت پورابراهيمي: نرم‌افزار‌های نظارتی ثبت تخلفات در بورس، دستکاری شده است.
عبدالناصر همتی با حضور در برنامه عیار که از شبکه افق پخش می‌شد، مدعی شد: اگر جلوی بسیاری از زیاده‌خواهی‌ها و پولپاشی‌ها را نمی‌گرفتیم تورم بسیار شدیدی را لمس می‌کردیم، به طوری که دلار بالای 50 هزار تومان و تورم فراتر از 120 تا 150 درصد پیش می‌رفت.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اصل مال خود در بورس را می‌خواهند و حتی سود نمی‌خواهند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس وظیفه خود می داند که از مردم، سهامداران و افرادی که به بورس اعتماد کردند، حمایت کند، گفت: بی اعتمادی خسران بزرگی است و اگر در حال حاضر به مردم بگوییم که در بازار سرمایه، سرمایه گذاری کنید، با چه انگیزه ای…
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حقوق نجومی از چالش‌های اساسی در پارس جنوبی است، گفت: برخی مدیران خوشگذران در تهران نشسته‌اند و از این صنایع ماهانه ۱۶۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرند ولی کارگران ما حقوق ناچیز خود را هم بعد از ماه‌ها نمی‌توانند بگیرند.
چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 18:10

واعظی: مجلس در کار بورس دخالت نکند!

رئیس دفتر روحانی در اظهارنظری عجیب خطاب به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ایران (رأس امور) گفت: شما در بازار بورس دخالت نکنید!
اگر جلوی بسیاری از زیاده‌خواهی‌ها و پولپاشی‌ها را نمی‌گرفتیم تورم بسیار شدیدی را لمس می‌کردیم، به طوری که دلار بالای 50 هزار تومان و تورم فراتر از 120 تا 150 درصد پیش می‌رفت.
رییس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه‌ای به آیت الله رییسی خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر پرونده‌های نیاوران قزوین و هفت سنگان و برخورد جدی با متخلفان شد.
یک نظرسنجی که در آذرماه امسال با محوریت تأثیر پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا انجام گرفته، حاوی نتایج زیر است:
مشاهدات خبرنگار آخرین نیوز حاکی است که مزدوران معاند در گروه ها و کانال های تلگرامی، پیکان انتقادات در ماجرای بورس را به سمت رهبر معظم انقلاب گرفته اند و در کمال بی منطقی ایشان را مقصر ریزش بورس جلوه می دهند!!!
سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 13:16

فتنه بورسی! + ویدئو

صفحه1 از884