با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از چهار ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور، به صورت ماهانه مشمول مالیاتی برمبنای مالیات بر درآمد اجاره خواهند شد.
آخرین نیوز: بر اساس نرخ دلار، قیمت خودروهای ایرانی برای غیرایرانی ها ارزانترین خودروها هستند و در این شکی نیست؛ اما همین خودروهای به اصطلاح ارزان، جزو گرانترین خودروها برای مردم کشور تولیدکننده شان، در جهان هستند!
مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور در صفحه شخصی خود به موضوع اعتراضات کارگری هفت تپه و تحقیق و تفحص نحوه واگذاری این شرکت پرداخت.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که بتوانیم مالیات‌ها را درست تنظیم کنیم، مسکن از حالت کالای سرمایه‌ای خارج می‌شود.
در حالی که به گفته وزیر اقتصاد تنها ٣٠٠ هزار میلیارد تومان از تأمین مالی ٩٧٠ هزار میلیاردی شبکه بانکی در سال ٩٨ تسهیلات جدید بوده و صد‌ها هزار میلیارد تومان از دارایی بانک‌ها به مطالبات معوق تبدیل شده است و بالغ بر ٢هزار هزار میلیارد تومان از سپرده‌های مردم…
چهارشنبه, 08 مرداد 1399 ساعت 16:49

آشنایی با مراحل ثبت و تغییر شرکت

چهارشنبه, 08 مرداد 1399 ساعت 16:46

راهنمای خرید انواع مبل ریلکسی

چهارشنبه, 08 مرداد 1399 ساعت 10:38

دودهای لاکچری با طعم میلیونی!

در دل خیابان‌های پایتخت کسب‌وکارهایی وجود دارد که درآمدشان از دود شدن پول جیب افرادی است که به دنبال لذت‌های کوتاه مدت هستد؛ دودهایی که قیمتشان با طلا و دلار بالا و پایین می‌شود.
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: مجلس به مدیران بورس و وزارت اقتصاد تذکر داد که در راستای حراست از سرمایه های مردم و جلوگیری از افزایش صوری سرمایه های برخی از شرکتها در بورس دقت لازم را به خرج دهند.
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰کد مطلب: 735313وامی که می توانست برای خرید خانه صرف شود حالا کار به جایی رسیده که برای دوام آوردن مستاجران مورد استفاده قرار می گیرد.
صفحه1 از874