سه شنبه, 31 فروردين 1400 ساعت 13:29

با دوره های MBA و DBA بیشتر آشنا شوید

درحالی از ۱۹ فروردین ثبت اطلاعات واحد مسکونی در سامانه ملی املاک و اسکان آغاز شده که در صورت عدم ثبت اطلاعات مردم از حداقل ۱۵ خدمت اجتماعی محروم خواهند شد.
عبدالملکی نسبت به نقشه انتخاباتی دولت و بازی با نرخ دلار هشدار داد.
عمر دولت تدبیر و امید! که با وعده های نجومی و عجیب و غریب بر روی کار آمد، به پایان نزدیک می شود و حاصل این دولت آشفته بازار اقتصادی کنونی کشور است.
وزیر اقتصاد دولت دهم با بیان اینکه تمرکز زیاد دولت یازدهم بر ارتباط با غرب حتی موجب شکنندگی برجام شد، گفت: اگر مناسبات بین‌المللی ما یک سویه باشد، حتماً دچار مضایق‌ متعدد خواهیم شد.
بعد از اظهارات آقای روحانی مبنی بر اینکه کالاها به اندازه کافی در سال 99 گران شده در ماه‌های پایانی دولت باید ثبات پیدا کند، قیمت اقلام مختلف شاهد افزایش‌های 7 تا 25 درصد بوده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
سه شنبه, 03 فروردين 1400 ساعت 02:31

آمریکا ۲ مقام چینی را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم دو مقام چینی به بهانه آنچه «نقض حقوق بشر» خوانده شده است‌، خبر داد.
سه شنبه, 03 فروردين 1400 ساعت 02:24

چین ۱۰ فرد و ۴ نهاد اروپایی را تحریم کرد

ساعتی پس از اعلام خبر تحریم یک نهاد و ۴ مقام چینی از سوی اتحادیه اروپا، وزارت امور خارجه چین در بیانیه‌ای از تحریم ۴ نهاد و ۱۰ شخص حقیقی اروپایی از جمله چند نماینده پارلمان اروپا خبر داد.
 هدیه نوروزی دولت تدبیر و امید! در آخرین سال حضورش در پاستور، صف های طویل مرغ و تخم مرغ شده که هر روز طولانی تر هم می شود.
شنبه, 23 اسفند 1399 ساعت 13:55

با دروغ سازی، طلبکار هم شده‌اند!

صفحه1 از889