شنبه, 03 مهر 1400 ساعت 09:51

فرمان واردات خودرو دست مافیا

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سعید محمد را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 23:13

خبر خوش از جنس تولید/ «هپکو» آمد

بعد از اعلام اخبار خوب و بسیار امیدوارکننده طی روزهای اخیر، قائم‌مقام مدیرعامل هپکو اراک از نهایی شدن قرارداد فروش دامپتراک‌های جدید معدنی به ارزش ۳۳۰ میلیارد تومان خبر داد.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 17:44

مصوبه واردات خودرو به مجلس بازگشت

سخنگوی شورای نگهبان گفت: بنابر گزارش مجمع تشخیص مصلحت نظام، موادی از مصوبه مجلس درباره آزادسازی واردات خودرو مغایر با قانون شناخته شد.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 17:40

خروج ۳ هزار میلیارد تومان از بورس طی ۵ روز!

شاخص کل اُفت ۷ درصدی را در هفته کاری گذشته تجربه کرد که عوامل مختلفی بر این روند تاثیر گذار بود.
در لیست دریافت‌کنندگان تسهیلات بلندمدت بانک مسکن، فردی دهها فقره وام ۲۰، ۲۵ و ۳۰ ساله با سود صفر، ۱، ۷ و ۱۰ درصد درصد دریافت کرده که بانک مسکن.....
دولت روحانی، بودجه جاری را چنان افزایش داد که در این سال‌ها بسیاری از مردم به دلیل تورم شدید، فقیر شدند و تنها در سال جاری کسری بودجه‌ای حدود ۵۰۰ هزار میلیارد تومان روی دست دولت سیزدهم مانده‌است.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 10:06

بلیت اتوبوس مهران - تهران ۳۶۰ هزار تومان!

در شرایطی که انتظار می رفت خدمات ارزان قیمت برای مشتاقان اربعین حسینی ارائه شود اما پس از گرانفروشی قیمت بلیت هواپیما برای این زائران حالا از سازمان راهداری هم خبر رسیده که نرخ بلیت اتوبوس در مسیر مهران-تهران 360 هزار تومان است.
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 ساعت 10:05

سهم ۲۰ برابری ثروتمندان از یارانه بنزین!

رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان این که دهک‌های بالا سهم ۲۰ برابر‌ی از یارانه بنزین را به خود اختصاص داده‌اند افزود: مهمترین اصل در کشور باید جلوگیری از تورم باشد.
سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 12:35

صدور کد رهگیری معاملات مسکن رایگان است

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: کسی حق ندارد یک ریال برای کد رهگیری دریافت کند و خود مشاوران املاک نیز برای خودگردان شدن این سامانه تنها ۸ هزار تومان هزینه می‌کنند و اگر از مردم پول دریافت شود، خلاف است.
سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 12:32

وزیر راه برای بلیت اربعین دستور داد

وزیر راه و شهرسازی با صدور دستوری خواستار برخورد با هرگونه گرانفروشی بلیت اربعین شد.
سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت 01:46

خیز دوباره کُره‌ای‌ها برای کلاهبرداری!

طی هفته‌های اخیر جریانی در کشور به‌دنبال بسترسازی برای بازگشت شرکت‌های بدسابقه کره‌ای به بازار لوازم خانگی ماست. این جریان با بهره‌گیری از بازوهای رسانه‌ای خود مشغول القای شبهاتی در میان افکار عمومی است تا زمینه را برای برگشت بی‌دردسر و حتی پرسود کره‌ای‌ها به بازار ایران فراهم کند. 
صفحه1 از900