آسیاتک

 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 20:38

دادستان کل کشور: در دادن مرخصی ۴۰ روزه به مهدی هاشمی رودربایستی کردیم

دادستان کل کشور گفت: در مرخصی به یکی از آقازاده‌ها رودربایستی کرده‌ایم.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، در نشستی با موضوع قوه قضاییه انقلابی که از سوی سازمان بسیج دانشجویی در  مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان برگزار شد، در پاسخ به سوال دانشجویان حاضر در همایش در خصوص وضعیت قضایی حسین فریدون گفت: قانون به ما می‌گوید تا زمانی که فردی متهم است و حکمش قطعی نشده، نامش نباید رسانه‌ای شود. برخی از افراد حتی روحانیان هم بودند که جرم کردند و پس از اثبات نام آنها رسانه‌ای شد.

دادستان کل کشور در پاسخ به سوالی در خصوص مرخصی آقازاده‌ها افزود: در راستای آیین‌نامه‌ها مرخصی به افراد داده می‌شود و مرخصی مذکور خلاف قانون نیست. شما سوال می‌کنید که آیا به همه مرخصی ۴۰ روزه داده می‌شود، می‌گوییم خیر. باز شما می‌گویید: چرا؟ اینجا پاسخ می‌دهیم که در اینجا رودربایستی مطرح است. ما رودربایستی کردیم و نقد شما وارد است.

منتظری با اشاره به تلاش‌های ناکام دشمن برای از پای درآوردن انقلاب اسلامی تصریح کرد: وقتی جریانات و ابزارهای مختلف را به کار بردند و موفق نشدند، به این نتیجه رسیدند که برای از بین بردن انقلاب باید چند راه اصلی را پیش برد. زدن ستون انقلاب از جمله برنامه‌هایی بود که دشمن مورد توجه قرار داد.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: دشمن می‌داند جایگاه ولایت در نظام جمهوری اسلامی چیست و به همین منظور سرمایه‌گذاری می‌کند که بین مردم و ولی فقیه فاصله ایجاد کند که همیشه ناکام می‌ماند.

منتظری فشار اقتصادی را برنامه دیگر دشمن دانست و گفت: آقایی که چند میلیارد به جیب می‌زند و بعد فرار می‌کند یا برخی مسئولان که دو تابعیتی‌اند و هنوز در راس امور هستند، گاهی در این زمینه با دشمن همراهی می‌کنند. چرا دولت با مسئولان دو تابعیتی برخورد نمی‌کند؟

وی ادامه داد: برخی فسادها که به جان کشور افتاده است، ریشه در خارج از کشور دارد.

 

 یک قدم تا سلامتی

674 نمایش

نوشتن دیدگاه